NOWOŚĆ! Płytki podłogowe drewnopodobne

>

UWAGA!

NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE!

.

PIĘKNE PŁYTKI DREWNOPODOBNE Z KOLEKCJI MODERN MARKI OPOCZNO!

Kolekcje łazienkowe modern zaprojektowane przez Opoczno charakteryzuje współczesny minimalizm czerpiący inspirację z natury i sztuki. Surowe płaszczyzny kamienia, drewna i betonu, geometryczne mozaiki, różnorodność form i kształtów dają możliwość aranżacji niewielkich przestrzeni w modnym, współczesnym stylu.

 

 

 

W celu ochrony przed bakteriami, płytki pokryte są powłoką antybakteryjną Smart Silver! Jest to technologia bazująca na bakteriobójczym działaniu srebra. Podczas procesu szkliwienia wykorzystuje dodatnie jony srebra, które oprócz właściwości bakteriobójczych zabijają także szkodliwe dla zdrowia grzyby oraz pleśń.

Warstwa jest odporna na ścieranie, nie zanika ani nie zużywa się i zachowuje swoje właściwości przez cały okres użytkowania!

Bogata oferta pozwala na idealne dopasowanie odpowiednich płytek do gustu każdego klienta! Kolekcje płytek drewnopodobnych marki OPOCZNO idealnie sprawdzają się przy ogrzewaniu podłogowym łącząc przyjemne z pożytecznym!

Piękna struktura imitująca drewno zapewni Wam wrażenia wizualne a zastosowanie jej przy ogrzewaniu podłogowym da Wam komfort o którym marzyliście!

.

Kilka kolekcji i przykładów zamontowania przedstawiamy poniżej:

 

.

 

 

Allwood:

.

ALLWOOD___ 7864cdbb051dc6e99c07c7640c1d90f5___ALLWOOD-1000012996

.

Livingwood:

.

LIVINGWOOD___ LIVINGWOOD1_

LIVINGWOOD2

.

Deckwood:

.

opoczno-deckwood-nl___123159

.

WSZYSTKIE RODZAJE PŁYTEK DO ZOBACZENIA W SIEDZIBIE NASZEJ FIRMY!

.

ZAPRASZAMY! 🙂